Essens Lactoferrin Unguentum

Novinka Top

Obsahuje stejně kvalitní Lactofferin jako je v Essens Lactoferrin Tablets a který se vyznačuje těmi nejlepšími možnými hodnotami

  • Cena:765,00 Kč
Množství:

Essens Lactoferrin Unguentum

 NOVINKA NA SVĚTOVÉM TRHU – ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM

Přinášíme vám druhý výrobek z exkluzivní produktové řady ESSENS Lactoferrin, dlouho očekávanou a zcela jedinečnou intenzivní mast ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM.

TENTO ZCELA MIMOŘÁDNÝ PRODUKT NENAJDETE U ŽÁDNÉ KONKURENČNÍ SPOLEČNOSTI NA TRHU!

Stejně jako ESSENS Lactoferrin tablets pochází i ESSENS Lactoferrin Unguentum z „dílny“ pana PharmDr. Milana Krajíčka, mezinárodně uznávaného experta a farmaceuta zabývajícího se vývojem, výzkumem a výrobou přírodních výživových doplňků.

CO JE LACTOFERRIN? 
Lactoferrin je protein, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je zastoupen v exokrinních sekretech a především v krevní plazmě, bílých krvinkách a v malém množství je obsažen ve VŠECH tělních tekutinách. Je součástí VROZENÉ imunity.

LACTOFERRIN JE LIDSKÉMU TĚLU VLASTNÍ, TZN., ŽE JEJ UMÍ ROZPOZNAT A AKCEPTOVAT BEZ REAKCÍ.
NAVÍC NA NĚJ DOPOSUD NEVZNIKLA REZISTENCE (JAKO NAPŘ. NA ANTIBIOTIKA I JINÁ LÉČIVA), DÍKY ČEMUŽ JE NEUSTÁLE ÚČINNÝ PRO KAŽDÉHO Z NÁS BEZ ROZDÍLU POHLAVÍ I VĚKU.

lactoferrin-tubaESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM OBSAHUJE STEJNĚ KVALITNÍ LACTOFERRIN JAKO JE V ESSENS LACTOFERRIN TABLETS A KTERÝ SE VYZNAČUJE TĚMI NEJLEPŠÍMI MOŽNÝMI HODNOTAMI
– Lactoferrin je získaný z bovinního mléka, protože je nejvíce podobné tomu lidskému a při srovnávacích testech má STEJNOU účinnost.
– Námi používaný Lactoferrin je nativní (nezničený teplem, enzymy ani chemikáliemi), protože klademe důraz na to, aby byl zpracován špičkovou technologií Z ČERSTVÉHO odstředěného mléka a nikoliv z výroby syrovátky, jako je tomu u konkurence.
– Náš Lactoferrin prochází přísnou kontrolou saturace (nasycení) železem, a to z důvodu optimální regulace a udržování stálé hladiny těchto stopových prvků v těle.
– Molekula našeho Lactoferrinu je stabilnější proti kyselinám a enzymům, takže je STÁLE AKTIVNÍ A ÚČINNÁ.

ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM je obohacený o panenský olivový olej, což zajišťuje vysokou hydrataci, výbornou roztíratelnost a dokonalou penetraci masti.
ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM neobsahuje vodu a proto se velice pomalu rozpouští. V případě potřeby je možné rozpuštění urychlit tím, že postižené místo opláchneme pod tekoucí pitnou vodou (vyjma oka a nosu).

ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM má díky svému unikátnímu složení tyto vlastnosti: 
– antimikrobiální (působí proti mikroorganismům)
– antibakteriální (působí proti bakteriím)
– antivirální (působí proti virům)
– má protizánětlivý účinek

KDY APLIKOVAT ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM? 
– při poranění kůže
– při oparech, aftech a popraskaných koutcích úst
– pro zklidnění zarudnuté pokožky v okolí nosu při nachlazení

Aplikace: několikrát denně na postižené místo
Obsah balení: mast 10 mg

Intenzivní mast ESSENS Lactoferrin Unguentum je vyvinutá a vyráběná pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění nejpřísnějších pravidel a norem EU. Účinné látky jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny nejvyšších možných kvalit.

Požádejte si o více informací jak nakupovat tyto úžasné produkty za členskou cenu přímo od firmy Essens:

Monolauri
Lactoferrin

Lactoferrin tablets

Cena: 1 405,00 Kč
Nástroje pro webmastery
google-site-verification: google09194f18c0ededa9.html
SEO
Váš dotaz na prodejce

Seznamte se s prohlášením k ochraně osobních údajů.

AD This

Bookmark and Share

SocialTwist Tell-a-Friend

Rating for ksandrova.cz

Naši dodavatelé
Google+
 
Konverze