Klub ESSENS sdružuje všechny obdivovatele této značky. Členům Essens je umožněno nakupování produktů Essens až 40% slevou pro vlastní potřebu a dále jim umožňuje vykonávat samostatnou činnost nezávislých přímých prodejců značky. Essens, kterými jsou parfémy, kosmetika, Colostrum, Aloe Vera aj. produkty ve vysoké kvality za nízkou cenu.
Veškeré informace a prezentace najdete na. www.essensworld.com
Požádejte si o informace jak se stát členem klubu Essens.
Šárka Ksandrová, registrovaný člen Essens č.: 10001234
Máte-li dotazy, neváhejte mne kontaktovat, poradím, pomohu...
Doplněk stravy COLOSTRUM obsahuje bovinní colostrum, první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu
Přírodní 99,5% šťávu s malými kousky gelovité dužiny Aloe vera Barbadensis Miller
Aloe vera 99,5% gel drink s vitamínem C - Essens -z pracování metodou Todaloe
Obsahuje extrakt z rostliny Aloe vera Barbadensis Miller a extrakt rostliny Boswellia.
Aloe vera + Q10 - Doplněk stravy ve formě kapslí obsahuje extrakt z rostliny Aloe vera Barbadensis Miller a koenzym Q10, dále je doplněn o bohatou směs vitamínů, minerálů, aminokyselin a enzymů.
Koncentrát Aloe vera Barbadensis Miller s vextrakty z bylin - smetanka lékařská, ostropestřec mariánský a kopřiva dvoudomá.